• Bilgi ve Randevu 0542 242 19 39

Yakacık Kadın Doğum ve Jinekolog Hizmetlerimiz

Yakacık Kadın Doğum ve Jinekolog Hizmetlerimiz

Yakacık Kürtaj Hizmetleri


Gebelik sürecinin başlaması ancak gebeliğin kabul edilmemesi ile birlikte kürtaj olarak gebelik durumunun sona erdirilmesini isteyen kişiler kliniğimize müracaat ederek bu isteklerini yerine getiriyoruz. Kliniğimizin hizmet alanı Tuzla ve çevresinde olup, Kartal kliniğinde hizmetlerimizi sunuyoruz. Özellikle evlilik dışı ilişkilerde meyana gelen plansız gebelikler ile evli çiftlerin bebek hayali kurmasına bağlı olarak anne karnındaki bebeğin sağlıksız ya da ölü durumda olması gibi durumlarda acil kürtaj hizmetleri kliniğimiz tarafından yerine getiriliyor.

Kliniğimizde sunulan kürtaj hizmetlerinde hijyene ve kişi sağlığına büyük önem verilerek konusunda uzman kadın doğum uzmanları ve ebeler görev alıyor. Sunmuş olduğumuz yakacık kürtaj hizmetlerinde öncelikle kliniğimize gelen ve kürtaj hizmetleri için başvuran kişilere ön muayene yapılarak kürtaj aşaması için uygun olup olmadıkları konusunda gerekli tetkik ve tahliller yapıyoruz. Yapılacak tetkik ve tahlillerimiz neticesinde herhangi bir sorun söz konusu değil ise belirtilen tarihlerde kürtaj işlemlerini yaparak gebelik durumunu sona erdiriyoruz.

Sunmuş Olduğumuz Hizmetler ve Hastanın Bilgilendirilmesi

Sunmuş olduğumuz hizmetlerde yakacık kürtaj kliniği olarak öncelikle hasta ve hasta yakınlarına nasıl bir uygulama yapacağımız konusunda bilgiler veriyoruz. Netice itibari ile daha önce hiç kürtaj deneyimi olmayan hastalarda heyecan ve panik gibi bir takım endişeli durumlar söz konusu olabiliyor.

Bu nedenle hastalarımıza ve hasta yakınlarına tedavi sürecinin başından sonuna kadar nasıl bir uygulama yapılacağı ve kendilerinin neler yapmaları konusunda bilgilendirmeler yapılarak hem hasta psikolojisini hem de hem de tedavi sürecinin daha sağlıklı olmasına olanak sağlıyoruz. 

Anestezi Altında Sağlıklı Kürtaj Hizmetleri

Hastalarımıza gerekli bilgilendirmeler yapıldıktan sonra kürtaj işlemleri için hazırlıklar başlıyor. Hastalarımızın kürtaj operasyonlarında lokal anestezi ile işlemlerimizi yapıyoruz. Ancak bazı durumlarda genel anestezi ile bu hizmetlerimiz de sunuluyor. Öncelikle hastanın anesteziye uygun olup olmadığı yapmış olduğumuz tetkikler ile tespit edilerek anestezi için herhangi bir olumsuz durum söz konusu değilse genel ya da lokal anestezi altında kürtaj işlemlerine başlanıyor.

Kürtaj işlemleri sıra dışı bir durum söz konusu yoksa 1 saat süre içinde tamamlanıyor. Sonraki aşamada ise hastalarımızı odalarına alarak anestezinin etkisinin geçmesi için beklemeye alıyoruz. Daha sonra gün içerisinde taburcu olunabiliyor.

 


Etiketler : yakacık kürtaj, yakacık jinekolog, yakacık kadın doğum doktoruYukarı Çık