• Bilgi ve Randevu 0542 242 19 39

Üsküdar Kürtaj Yerleri ve Fiyatları

Üsküdar Kürtaj Yerleri ve Fiyatları

Çiftlerin istenmeyen gebelik sonucu yaşadığı korku, gerginlik ve endişeleri bertaraf etmek adına, gerekli bilgi birikimine sahip olmaları adına aynı zamanda da gerekli işlemlerin yapılması adına muayenehanemizde uzman doktorlarımız ile görüşmeler yapılmaktadır.

Sağlık Bakanlığı onaylı kurumumuzda, istek ve talep üzerine steril koşullar çerçevesinde kürtaj işlemi gerçekleştirilmektedir. Kürtaj işleminin gerçekleştirilmesi için 18 yaşından büyük ve evli olan kadınların eşlerinin de imzası olması gerekmektedir. 18 yaşından küçük olan kadınların anne ve babasının imzası ile kürtaj işlemi gerçekleştirilmektedir.

Gizlilik konusundaki son derece katı tutumumuz ile kliniğimize gelen, hizmet alan ya da bilgi alan insanların özel hayatlarını muhafaza etmekteyiz. Gerekli muayene sonrası, gebeliğin kaçıncı haftada olduğu saptanmakta, bu bağlamda da uygulanacak kürtaj işlemine karar verilmektedir. Lokasyon olarak Üsküdar kürtaj hizmeti bekleyen herkese, gerekli malzeme donanımına sahip kliniğimizde yardımcı olmaktayız.

Üsküdar Da Kürtaj Yapan Yerler

Üsküdar ve çevresinde kürtaj ile ilgili hizmet bekleyen, araştırma içinde olan, korku ve endişelerini bertaraf etmek isteyen, Üsküdar da kürtaj yapan yerler ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen herkese, deneyimli çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Özellikle Üsküdar kürtaj fiyatları hakkında soru ve sorunlarını dile getiren herkese, gebenin muayenesi sonrası bilgi vermekteyiz. Kürtaj işlemi gebelik sürecine göre farklılık gösterebilmektedir. Bu doğrultuda da Üsküdar kürtaj fiyatları da paralel olarak değişime uğramaktadır. 

Uygulanan yöntemlere göre ücret belirlemesi yapılmaktadır. Doktor muayenesi olmadan kesin bir şey söylemek mümkün değildir. Kürtaj işleminin en sık kullanıldığı yöntem vakum aspirasyon yöntemidir. Gebeliğin ilk 10 haftasında uygulanan bu yöntemde rahim içi, rahim ağzına yerleştirilen vakum cihazı ile temizlenmektedir.

Bir diğer kürtaj çeşidi kürete adı verilen alet ile kanama bozukluğu yaşayan ya da menopoz sonrası bazı sıkıntılar yaşayan kadınların rahim içi kazınarak temizlenmektedir.

 

Üsküdar Kürtaj Hizmeti

Gerekli donanıma sahip kliniğimizde, alanında uzman ve deneyimli doktorlarımız eşliğinde kürtaj işlemini gerçekleştirmekteyiz. Özellikle Üsküdar da kürtaj yapan yerler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen, temiz ve steril bir ortamda kürtaj yaptırmak isteyen tüm kadınlara kaliteli hizmet vermekteyiz.

İkamet edilen ve tercih edilen lokasyon  doğrultusunda istek ve talepleri karşılayan kurumumuz, Üsküdar kürtaj işlemini kaliteli hizmet anlayışlı adı altında yapmaktadır.

Kürtaj çeşidi olarak son olarak söylenebilen Revizyone kürtaj,  kendiliğinden düşük yapmış hastalara, içerde parça kalma ihtimaline karşı yapılan işlemdir. Kürtaj işlemleri kişiye ve gebeye göre farklılık göstermektedir. Gebelik süreci 10 haftalık olmadan yapılan kurtaş işlemi yaklaşık olarak 5-6 dakika sürmektedir.

İşlem öncesi lokal anestezi ile bölge uyuşturulmakta, gebenin  bir şey hissetmemesi sağlanmaktadır. Birkaç saat dinlendikten sonra rahatlıkla evine dönebilen hastalara, enfeksiyon rizkine karşı antibiyotik kullanımı önerilmektedir. Gerekli irtibat numaralarımız vasıtası ile kliniğimiz ile iletişime geçilmekte, temiz ve steril bir ortamda uzman doktorlar eşliğinde kürtaj işlemi gerçekleştirilmektedir. 


Etiketler : Üsküdar kürtaj, Üsküdar kadın doğum doktoru, Üsküdar jinekolog, Üsküdar uygun fiyatla kürtaj, Üsküdar de kürtaj yapan yerlerYukarı Çık