• Bilgi ve Randevu 0542 242 19 39

Sultanbeyli Kürtaj Hizmetleri

Sultanbeyli Kürtaj Hizmetleri

Sultanbeyli Kadın Doğum ve Jinekolog Hizmetlerimiz


Kadın doğum konusu oldukça genel bir konu olmasından dolayı barındırdığı birçok dala istinaden dikkate alınması gereken bir branştır. İstanbul Sultanbeyli ve çevresinde sunmuş olduğumuz kadın doğum hizmetlerimiz kartal kliniğimizde oldukça kaliteli bir şekilde yerine getiriliyor. Uzman kadın doğum doktorlarımız tarafından tüm kadın hastalıkları yakından takip edilerek hastalarımıza hizmet sunuyoruz.

Gebelik, kürtaj ve çeşitli kadın hastalıklarının tedavisinde kaliteli işlemler sunuyoruz. Özellikle gebelik heyecanı yaşayan hastalarımız kliniğimiz bünyesinde gebelik durumları ile ilgili detaylı bilgiler alabiliyorlar. Ay ay ve dönem dönem anne ve bebek sağlığı hakkında detaylı bilgiler alarak doğum aşamasına kadar ki süreç içerisinde neler yapılması gerektiği konusunda bilgilendiriliyorlar. Ayrıca gebelik süresince anne ve bebek sağlığı için alınması gereken vitaminler ve ilaçların da ne zaman başlanması gerektiği bildiriliyor.

Kadın doğum hizmetlerimiz kapsamında sunmuş olduğumuz bir diğer hizmet de kürtaj hizmetidir. Bu hizmetimize de hastanın sağlığı göz önüne alınarak en başından sonuna kadar hijyenik ortamda bilgilendirilme usulüne göre yerine getiriyoruz.

Kadın Hastalıkları için Detaylı Tarama

Kadın hastalıkları konusunda sunmuş olduğumuz sultanbeyli jinekolog hizmetlerimiz içerisinde var olan tüm kadın hastalıklarına hitap eden bir tedavi hizmetimiz söz konusu. Özellikle gebelik durumunu isteyen ancak gebelik durumu oluşmayan hastalarımız için yapılan kadın doğum kontrolleri ile buna neden olan etkenlerin tespit edilmesi için gerekli tahlil ve tetkikler yapıyoruz.

Gebeliğe engel olan etken rahim duvarında bulunan bir kist ya da myom ise bu kist ve myomların basit bir operasyon ile alınmasını sağlayarak gebelik için engel olan unsurları ortadan kaldırıyoruz. Kadın hastalıkları konusunda sultanbeyli jinekolog kapsamında tedavi yöntemlerimiz kadın doğum konusunda son teknoloji kullanılıyor. 

Hastaların Bilgilendirilmesi ve Tedavi Süreci

Hangi şikayet olursa olsun hastalarımız uzman doktorlarımız tarafından bilgilendiriliyor. Bir şikayete konu olan etken önce tarafımızdan gerekli tetkik ve tahliller yapılarak kesin bilimsel teşhis konulmasından sonra başlıyor.

Bu süreç içerisinde hastalarımız en ufak detayda bile tarafımızdan bilgilendirilerek tedavi süreci ve yapılması gerekenler konusunda detaylı bilgi alınmasını sağlıyoruz. Bu durum hastalarımızın güvenini kazandığı gibi aynı zamanda var olan endişelerin de dağılmasını sağlıyor. 


Etiketler : sultanbeyli kürtaj, sultanbeyli kadın doğum doktoru, sultanbeyli jinekologYukarı Çık