• Bilgi ve Randevu 0542 242 19 39

Kürtaj Nasıl Yapılır? Kürtajın Riskleri Var Mıdır?

Kürtaj Nasıl Yapılır? Kürtajın Riskleri Var Mıdır?

Kürtajın Riskleri Var Mıdır? Nasıl Yapılır?


Rahimde bulunan embriyonun, tıbbi teknikler aracılığı ile alınma işlemlerine Kürtaj adı verilmektedir. Gebelik istemeyen kişiler, kürtaj için merkezimizin yolunu tutarak profesyonel bir hizmet alabilmektedir. Hamilelik sonlandırma isteğinizin gerçekleşmesi için, gebeliğinizin 10 haftadan daha fazla olmaması gerekir. Çünkü aksi taktirde, kürtaj işlemleri hem Yasal olmaktan çıkacak hem de sağlığınızı ciddi mana da tehlikeye sürüklemiş olacaktır. 

Kürtaj Yaptırmanın Riski Var mıdır?

Kürtaj, düşük bir risk içeren operasyonlardan biridir. Doğru ellerden hizmet alındığı zaman, hiçbir sağlık sorunu yaşanmadan işlemler gerçekleşmiş olacaktır. Bu konuda en iyi adreslerden biri olarak, hamileliği sonlandırmak isteyenlere tıbbi müdahalelerimizi gerçekleştirmekteyiz. Deneyimli cerrahlarımız, son teknolojik sistemlerimiz ışığında operasyonlarınız başarılı şekilde gerçekleşmiş olacaktır. 
Kürtaj yaptıracak olanların dikkat etmesi gereken en önemli faktörler arasında, steril olmayan ortamlardan hizmet almamasıdır. Çünkü bu yollara başvurarak hizmet aldığınız zaman, düşük olan kürtaj riski daha tehlikeli boyuta sıçramış olacaktır. 

Kürtaj Ağrı Acı Yapar mı?

Kürtaj yaptıracak olanların en çok korktuğu şeylerden biri, cerrahi, müdahaleler gerçekleşirken veya sonrasında bir acı hissiyatıyla karşılaşmak istememeleridir. Acı, ağrı gibi hissiyatları minimum seviyeye indirmek için etkili bir çalışmalar ortaya koymaya dikkat etmekteyiz. Genel anestezi de olmasa da, lokal anesteziyle gerçekleştirmiş olduğumuz operasyonlarımız da çok az şekilde acı hissiyatı oluşabilmektedir. Fakat yaşamınızı olumsuz yönde etkileyecek bir ağrı veya acıdan söz etmek doğru olmayacaktır. İstanbul kürtaj yoluna yönelerek, hamileliğin başarılı müdahaleler ile sonlandırılmasını sağlayabilirsiniz. 

Anadolu Yakası Kürtaj Hizmetleri 

Hamileliği sonlandırmak isteyen kişilerin kimisi, bu tür müdahalelerin gizli kalmasını isteyebilmektedir. Gizlilik faktörüne son derece hassasiyetle yaklaşmakta ve hastalarımızın bu isteğine uygun şekilde hareket etmekteyiz. Anadolu yakası kürtaj hizmetlerimiz  gizli bir operasyonlar eşliğinde kolayca gerçekleşmektedir. Hamileliğinizi bitirmek istediğiniz zaman, ilk olarak randevu talebinde bulunmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle yapılacak muayene sonrasında, cerrahi işlemlere karar verilmeye başlanmış olacaktır. 

Kürtaj korkulacak bir işlem olmadığından dolayı gözünüzde çok fazla büyütmenize gerek yoktur. Öyle ki doğum ile karşılaştırdığımız zaman, doğumun kürtaja oranla daha fazla riski bulunmaktadır. Hemen cerrahilerimiz tarafından operasyonların güvenli ve başarılı şekilde gerçekleşmesi için başvurularınızı gerçekleştirin.


Etiketler :Yukarı Çık