• Bilgi ve Randevu 0542 242 19 39

Küçükyalı Kadın Doğum Hizmetleri

Küçükyalı Kadın Doğum Hizmetleri

Küçükyalı Kadın Doğum Hizmetleri


Gebelik, kürtaj ve kadın hastalıkları konusunda hizmet veren kliniğimiz küçükyalı ve çevresinde hizmetlerini yerine getiriyor. Kartal kliniğimiz bünyesinde kadın doğum konusunda birçok konuda tedavi hizmetleri sunuyoruz. Özellikle gebelik testlerinin yapılması, gebelik teşhisinin konulması en temel görevlerimiz arasında yer alıyor.

Gebelik durumu olan kişilerin aylık kontrolleri ve gebelikleri süresince anne ve bebek sağlığını yakından takip etme, gerekli tahlil ve tetkikleri yapma gibi hizmetlerimiz konusunda uzman hekimlerimiz tarafından sunuluyor. Aynı zamanda Küçükyalı kadın doğum olarak evlilik dışı ilişkiler ile ve bebek ile anne sağlığının tehdit altında olması durumunda kürtaja karar verilen aşamalar ile birlikte kürtaj işlemleri de yapıyoruz. Kürtaj işlemlerinde diğer işlemlerimizde olduğu gibi hijyene oldukça büyük önem veriyoruz. Bu tür işlemlerin yapılması için operasyon alanlarımızın temiz ve hijyenik olmasına önem veriyoruz.

Kadın Hastalıklarında Kaliteli Hizmet

Gebelik ve kürtaj hizmetleri dışında Küçükyalı kürtaj hizmetleri çerçevesinde birçok kadın hastalıklarına karşı tedavi işlemleri de uyguluyoruz. Herhangi bir nedenden dolayı kadın hastalıklarının belirtilerine sahip olan hastalarımızın kliniğimize gelmeleri ile birlikte şikayetlerini dinliyor ve şikayetlerine istinaden kadın doğum uzmanlarımızca gerekli tahlil ve tetkikler yapılarak tedavi sürecine başlıyoruz.

Hizmet detaylarımız arasında bir şikayetin var olması durumunda o şikayete neden olacak olan etkenler tarafımızdan teşhisi konulmadan herhangi bir işleme başlamıyoruz. Öncelikle şikayete konu olan nedenin ortaya çıkarılması ve teşhisin konulmasından sonra nasıl bir tedavi sürecinin başlanacağına karar verilmesi hizmetimizin temelini oluşturan konular arasında yer alıyor.

Hamilelik Dönemleri ve Ay Ay Gebelik Takibi

Tuzla kadın doğum hizmetlerimiz kapsamında yeni bir canlıyı dünyaya getirecek olmanın heyecanını yaşayan çiftler için ay ay gebelik takibi yaparak bebeğin ve anne sağlığı hakkında detaylı bilgiler veriyoruz. Anne karnındaki bebeğin hangi ay nasıl bir gelişim gösterdiği ve anne adayının hangi ay ve hangi dönemde nasıl beslenmesi gerektiği konusunda bilgilendirmeler yapıyoruz.

Özellikle gebelik döneminde anne karnındaki bebeğin sağlık durumu için gerekli tahlil ve tetkikler kliniğimiz bünyesinde yapılarak anne adaylarına bilimsel bilgiler sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerde güven ve kaliteye önem vererek hizmetlerimizi yerine getiriyoruz. 


Etiketler : küçükyalı kürtaj, küçükyalı kadın doğum doktoru, küçükyalı jinekologYukarı Çık