• Bilgi ve Randevu 0542 242 19 39

İstanbul Kürtaj Yapan Yerler ve Fiyatları

İstanbul Kürtaj Yapan Yerler ve Fiyatları

Aile Planlaması çerçevesinde gerçekleştirilen hizmetler dikkate alınmadığı için istenmeyen gebeliklerde son dönemlerde artış gözlenmektedir. Çeşitli dikkatsizlikler sonucu artış gösteren  gebeliklerin sonlandırılması tercih edilmektedir. Gebelik sonlandırma olarak bilinen kürtaj, kaliteli ve hijyenik koşullarda hizmet vermekte olan polikliniklerde yapılmalıdır. Bu kliniklerden biri olan istanbul kürtaj, sağlığınızı sizden önce düşünmektedir. Üstelik İstanbul Kürtaj polikliniklerinde  kürtaj fiyatları oldukça cazip hale gelmiştir. 

 

İstanbul'da Kaliteli ve Hijyenik Kürtaj 
Gebeliğin sonlandırılması belirlenen vakti aşmamak şartıyla gerçekleştirilebilir.  Bu işlem hijyen gerektiren bir işlem olması sebebiyle güvenilir yerlerde yapılmalıdır. Sağlık Bakanlığı izniyle ve uzman doktorların kontrolünde yapılan istanbul kürtaj, sağlıklı operasyonlar gerçekleştirmektedir. Yasal bir müdahale olan kürtaj, tüm riskleri ortadan kaldırmaktadır. Düşük ilaçları ve iğneler vakit kaybına sebep olabilir. Bununla birlikte sağlıksız bebeklerin dünyaya gelmesine sebep olabilmektedir. Kaliteli ve profesyonel uzmanlardan destek almak her zaman kurtarıcı çözüm olarak kabul edilmelidir. 


Uzman Doktorlar Kontrolünde Kürtaj 

Yasalarla belli şartlara bağlanan kürtaj, büyük bir hassasiyetle gerçekleştirilmektedir. Bu noktada istanbul kürtaj poliklinikleri büyük bir hassasiyetle ve hijyenik koşullarda çalışmaktadır. Peki kürtaj nasıl yapılır? İstanbul Kürtaj polikliniği kaliteli hizmet politikasının yanı sıra işlem sonrası tedaviye de devam etmektedir. Kürtaj öncesi muayene yapılarak randevu oluşturulmaktadır. Annenin sağlık durumu kontrol edildikten ve testler yapıldıktan sonra kürtaj zamanı belirlenmektedir. Bu noktada kürtaj nasıl yapılır diye merak eden hastalar, kalite çerçevesinde hizmet alacaklarından emin olmaktadır. 


Hasta Gizliliği Hassasiyetiyle Kürtaj Hizmeti 
Kürtaj hizmetinden faydalanmak isteyen hastaların bir kısmı gizlilik konusunda endişe duymaktadır. Hangi sebepten kürtaj talebinde bulunduğu önemsenmeksizin hasta hakları koruma altına alınmaktadır. Hasta hakları kanunu dikkate alınarak bilgiler gizli tutulmaktadır. Bu konuda kürtaj nasıl yapılır diye düşünen hastalar için de cevap aynıdır. Hastanın tüm hakları dikkate alınarak yasalar çerçevesinde operasyon gerçekleştirilmektedir. 

Operasyondan sonra hastanın enfeksiyon kapma riski için kontrol altında tutulması gerekmektedir. Bu aşamada uzman doktorlar gerekli kontrolleri yapmaktadır. Risk ortadan kalkana kadar düzenli muayene randevuları verilmektedir. Yani operasyon sonrası planı ve programlı olarak hizmet devam etmektedir. 


İstanbul Kürtaj Fiyatları 
Evli veya bekar çiftler, herhangi bir nedenden dolayı gebelik sonlandırmak isteyebilir. Hangi sebeple olursa olsun bu işlemin öncelikle sağlık şartlarına ve yasal prosedürlere uygun olarak yapılması gerektiğini bilmeleri lazımdır. İstanbul Kürtaj polikliniklerinde hastanın tüm hakları dikkate alınmaktadır. Kürtaj yaptırmak isteyen hastalar gizlilik riskinden sonra fiyatları dikkate almaktadır.  Bu noktada kürtaj fiyatları, doktora, bölgeye ve kliniğe bağlı olarak değişmektedir. 

Gebeliklerini sonlandırmak isteyen hastaların kürtaj fiyatları ilk etapta dikkate alacağı unsur olmamalıdır. Öncelikle hastanın sağlığı ve hijyeni önemsenmelidir. Bu aşamadan sonra kürtaj fiyatları dikkate alınmalıdır. İstanbul kürtaj polikliniği öncelikle can sağlığınızı önemsemektedir. Sağlıklı bir gebelik sonlandırma işlemi için hemen randevu oluşturarak muayene olabilirsiniz. Klinik muayene işleminden sonra fiyatlar hakkında net bilgi sunmaktadır. 


Etiketler : İstanbul kürtaj, İstanbul kadın doğum doktoru, İstanbul jinekolog, İstanbul uygun fiyatla kürtaj, İstanbul de kürtaj yapan yerlerYukarı Çık